Поштовани,

Обавештавамо Вас да ће по календару такмичења,  регионална такмичења из Основа електротехнике 1 и 2, електронике и  енергетске електронике,

Одржати у суботу 13. Маја у регионалним центрима за организацију (прузмите одлуку ОВДЕ) у 11:00 часова. Позиве са пријавом ћете добити од домаћина вашег региона.

У обавези сте да до 25. априла одржите школска такмичења. Информацију о висини котизације ћете добити од домаћина регионалног такмичења.

Републицко такмичење ће се организовати у суботу 3.јуна 2017. године у Техничкој школи, у Ужицу, такође у 11:00 часова.

Све о такмичењима из ОЕТ I, ОЕТ II, електронике и енергетске електронике можете наћи ОВДЕ.

Термине одржавања осталих такмичења можете видети у КАЛЕНДАРУ.

За прво наредно такмичење из Мултимедија, информације можете добити са сајта домаћина Високе школе електротехнике и рачунарства из Београда, која је стандардни домаћин.